Price: 654kr
① This smartphone can connect to WiFi ② This smartphone supports SIM cards compatible with the following network frequency bands: WCDMA:B1/B2/B5/B8 GSM:850/900/1800/1900 ③ The package includes the following items: Mini smartphone * 1 Screen protector * 1 Phone case * 1 USB cable * 1
| Color | Pink |
| Brand | SOYES |
| Model | Soyes Mini Small Phone |
| Screen Size | 3" |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251105099240450820 |